fbpx

Via ferrata

słowacki raj

  Słowacki Raj Via ferratą ABC

  1 dzień

  Słowacki Raj zapewne już znasz?, a chcesz poznać Via ferraty ? Jednodniowa wycieczka do Słowackiego Raju z podstawowym kursem poruszania się po via ferratach – skierowana dla osób początkujących.

  5
  Na podstawie 1 opini

   Uprząż + Kask + Lonża

   1-10 dni

   Uprząż + Kask + Lonża. Pozwala w wysokim stopniu zadbać o twoje bezpieczeństwo podczas aktywności w górach. Zestaw idealnie nadaje się na Via ferraty jak i do wspinaczki.

   5
   Na podstawie 1 opini
   kask rozmiar s

    Kask CT Eclipse Rozmiar S

    1-10 dni

    Kask o mniejszym obwodzie 48-56cm zapewniający maksymalny komfort i bezpieczeństwo kobietom i dzieciom podczas aktywności w górach. Idealnie nadaje się na Via ferraty jak i do wspinaczki, czy trekking wysokogórski.

    5
    Na podstawie 1 opini
    kask rozmiar m

     Kask CT Galaxy Rozmiar M

     1-10 dni

     Kask o średnim obwodzie 50-61cm zapewniający maksymalny komfort i bezpieczeństwo kobietom i dzieciom podczas aktywności w górach. Idealnie nadaje się na Via ferraty jak i do wspinaczki, czy trekking wysokogórski.

     5
     Na podstawie 2 opini
     kask-zakopane-latarka-wypożyczyć

      Kask + Czołówka

      1-10 dni

      Kask + Czołówka. Kask pozwala w wysokim stopniu zadbać o twoje bezpieczeństwo podczas aktywności w górach. Mocna, lekka i prosta w użyciu latarka czołowa zapewni dobrą widoczność. Zestaw idealnie nadaje się na spacery po jaskiniach i nocne wycieczki.

      5
      Na podstawie 1 opini
      rozowy kask wspinaczkowy

       Kask + Lonża na Via ferraty

       1-10 dni

       Kask + Lonża na Via ferraty. Pozwala w wysokim stopniu zadbać o twoje bezpieczeństwo podczas aktywności w górach. Zestaw idealnie nadaje się na Via ferraty jak i do wspinaczki.

       5
       Na podstawie 4 opini
       rozowy kask wspinaczkowy

        Kask + Uprząż wspinaczkowa

        1-10 dni

        Kask pozwala w wysokim stopniu zadbać o twoje bezpieczeństwo podczas aktywności w górach. Uprząż wspinaczkowa Ocun WeBee Move – blue/green to uprząż, którą wykorzystasz niemalże w każdych warunkach.  Zestaw idealnie nadaje się na Via ferraty jak i do wspinaczki.

        5
        Na podstawie 1 opini
        Ferrata HZS Martin

         Poznaj Via ferraty ABC – w jeden dzień

         1 dzień

         Chcesz poznać Via ferraty? tylko nie wiesz jak zacząć? Jednodniowa wycieczka na Słowackie Via ferraty z podstawowym kursem poruszania się po via ferratach – skierowana dla osób początkujących.

         5
         Na podstawie 3 opini
         Ferrata dwie wieze

          Poznaj Via ferraty C/D

          1 dzień

          Jednodniowa wycieczka na Słowackie Via ferraty o trudności C i D, czyli dla tych co mają doświadczenie, nie boją się wysokości i lubią adrenalinę.

          5
          Na podstawie 2 opini
          Via ferraty nad jeziorem Garda

           Via ferraty dla początkujących w Riva del Garda

           7 dni

           Chcesz poznać Via ferraty? tylko nie wiesz jak zacząć? Pojedź z nami na wakacje, urlop do Riva del Garda nad jeziorem Garda we Włoszech. Gdzie odpoczniesz w słonecznej Italii i poznasz Via ferraty od podstaw oraz historie z nimi powiązane.

           5
           Na podstawie 14 opini