fbpx

Via ferrata

Klettersteig-Donnerkogel-z-wataha-tatry-travel

  Via ferrata Intersport (Klettersteig Donnerkogel)

  4 dni

  Poznałeś już Via ferraty? Pojedź z nami na weekend pełny emocji i wrażeń, które zapełnią ci Via ferraty i odpoczynek nad jeziorem Gosausee. Weekendowy, pełny adrenaliny wyjazd nad Gosausee skierowany dla początkujących i doświadczonych.

  0
  Na podstawie 0 opini
  attersee

   Attersee – Via ferraty B C D

   7 dni

   Tygodniowy, pełny adrenaliny wyjazd nad Attersee skierowany dla początkujących i doświadczonych. Zaczynający się od szkolenia na łatwej Via ferracie B/C i kończący na Via ferratach D. Chcesz poznać Via ferraty? tylko nie wiesz jak zacząć?

   5
   Na podstawie 1 opini
   słowacki raj

    Słowacki Raj Via ferratą ABC

    1 dzień

    Słowacki Raj zapewne już znasz?, a chcesz poznać Via ferraty ? Jednodniowa wycieczka do Słowackiego Raju z podstawowym kursem poruszania się po via ferratach – skierowana dla osób początkujących.

    5
    Na podstawie 1 opini

     Uprząż + Kask + Lonża

     1-10 dni

     Uprząż + Kask + Lonża. Pozwala w wysokim stopniu zadbać o twoje bezpieczeństwo podczas aktywności w górach. Zestaw idealnie nadaje się na Via ferraty jak i do wspinaczki.

     5
     Na podstawie 1 opini
     kask rozmiar s

      Kask CT Eclipse Rozmiar S

      1-10 dni

      Kask o mniejszym obwodzie 48-56cm zapewniający maksymalny komfort i bezpieczeństwo kobietom i dzieciom podczas aktywności w górach. Idealnie nadaje się na Via ferraty jak i do wspinaczki, czy trekking wysokogórski.

      5
      Na podstawie 1 opini
      kask rozmiar m

       Kask CT Galaxy Rozmiar M

       1-10 dni

       Kask o średnim obwodzie 50-61cm zapewniający maksymalny komfort i bezpieczeństwo kobietom i dzieciom podczas aktywności w górach. Idealnie nadaje się na Via ferraty jak i do wspinaczki, czy trekking wysokogórski.

       5
       Na podstawie 2 opini
       kask-zakopane-latarka-wypożyczyć

        Kask + Czołówka

        1-10 dni

        Kask + Czołówka. Kask pozwala w wysokim stopniu zadbać o twoje bezpieczeństwo podczas aktywności w górach. Mocna, lekka i prosta w użyciu latarka czołowa zapewni dobrą widoczność. Zestaw idealnie nadaje się na spacery po jaskiniach i nocne wycieczki.

        5
        Na podstawie 1 opini
        rozowy kask wspinaczkowy

         Kask + Lonża na Via ferraty

         1-10 dni

         Kask + Lonża na Via ferraty. Pozwala w wysokim stopniu zadbać o twoje bezpieczeństwo podczas aktywności w górach. Zestaw idealnie nadaje się na Via ferraty jak i do wspinaczki.

         5
         Na podstawie 4 opini
         rozowy kask wspinaczkowy

          Kask + Uprząż wspinaczkowa

          1-10 dni

          Kask pozwala w wysokim stopniu zadbać o twoje bezpieczeństwo podczas aktywności w górach. Uprząż wspinaczkowa Ocun WeBee Move – blue/green to uprząż, którą wykorzystasz niemalże w każdych warunkach.  Zestaw idealnie nadaje się na Via ferraty jak i do wspinaczki.

          5
          Na podstawie 1 opini
          Ferrata HZS Martin

           Poznaj Via ferraty ABC – w jeden dzień

           1 dzień

           Chcesz poznać Via ferraty? tylko nie wiesz jak zacząć? Jednodniowa wycieczka na Słowackie Via ferraty z podstawowym kursem poruszania się po via ferratach – skierowana dla osób początkujących.

           5
           Na podstawie 3 opini
           Ferrata dwie wieze

            Poznaj Via ferraty C/D

            1 dzień

            Jednodniowa wycieczka na Słowackie Via ferraty o trudności C i D, czyli dla tych co mają doświadczenie, nie boją się wysokości i lubią adrenalinę.

            5
            Na podstawie 2 opini
            Via ferraty nad jeziorem Garda

             Via ferraty dla początkujących w Riva del Garda

             8 dni

             Chcesz poznać Via ferraty? tylko nie wiesz jak zacząć? Pojedź z nami na wakacje, urlop do Riva del Garda nad jeziorem Garda we Włoszech. Gdzie odpoczniesz w słonecznej Italii i poznasz Via ferraty od podstaw oraz historie z nimi powiązane.

             5
             Na podstawie 14 opini