fbpx

Mamy dla ciebie pomysły na Wakacje

Szukasz pomysłu na wakacje lub urlop? Lubisz chodzić po górach? znasz Via ferraty?, a może lubisz zwiedzać Zamki? Skalne Miasta? Jaskinie ?

Najlepsze terminy:Cały rok
Popularne lokalizacje:Słowacja, Czechy, Niemcy, Ukraina
attersee

  Attersee – Via ferraty B C D

  7 dni

  Tygodniowy, pełny adrenaliny wyjazd nad Attersee skierowany dla początkujących i doświadczonych. Zaczynający się od szkolenia na łatwej Via ferracie B/C i kończący na Via ferratach D. Chcesz poznać Via ferraty? tylko nie wiesz jak zacząć?

  5
  Na podstawie 1 opini
  Skalne miasto Adrspach

   Jednodniowa wycieczka do Adršpach

   1 dni

   Jednodniowa wycieczka objazdowa do skalnego miasta Czechy . Wyjazd skierowany dla osób aktywnych, które chcą przeżyć niesamowitą przygodę i  zobaczyć zapierające dech w piersiach widoki.

   5
   Na podstawie 3 opini
   Klettersteig-Donnerkogel-z-wataha-tatry-travel

    Via ferrata Intersport (Klettersteig Donnerkogel)

    4 dni

    Poznałeś już Via ferraty? Pojedź z nami na weekend pełny emocji i wrażeń, które zapełnią ci Via ferraty i odpoczynek nad jeziorem Gosausee. Weekendowy, pełny adrenaliny wyjazd nad Gosausee skierowany dla początkujących i doświadczonych.

    5
    Na podstawie 1 opini
    wataha-tatry-travel-czarnobyl

     Wycieczka do Czarnobylu i Prypeci z Kijowa

     1 day

     Strefa wykluczenia? Czy tylko obszar bez ingerencji człowieka – życie radzieckiego miasta, które zatrzymało się w roku 1986, wszechobecnie powracająca przyroda, pozostałości jądrowej infrastruktury, posępna socrealistyczna architektura opuszczonej Prypeci…

     0
     Na podstawie 0 opini
     Via ferraty nad jeziorem Garda

      Via ferraty dla początkujących w Riva del Garda

      8 dni

      Chcesz poznać Via ferraty? tylko nie wiesz jak zacząć? Pojedź z nami na wakacje, urlop do Riva del Garda nad jeziorem Garda we Włoszech. Gdzie odpoczniesz w słonecznej Italii i poznasz Via ferraty od podstaw oraz historie z nimi powiązane.

      5
      Na podstawie 14 opini
      spiski hrad

       Zamek Spiski i Zamek w Lubowni

       9 h

       Jednodniowa wycieczka na Słowację na Zamek Spiski i Zamek w Lubowni. Z przejazdem przez zabytkowe miasta: Lewocza i Kieżmark.

       5
       Na podstawie 2 opini