fbpx
Klettersteig-Donnerkogel-z-wataha-tatry-travel

  Via ferrata Intersport (Klettersteig Donnerkogel)

  4 dni

  Poznałeś już Via ferraty? Pojedź z nami na weekend pełny emocji i wrażeń, które zapełnią ci Via ferraty i odpoczynek nad jeziorem Gosausee. Weekendowy, pełny adrenaliny wyjazd nad Gosausee skierowany dla początkujących i doświadczonych.

  0
  Na podstawie 0 opini
  attersee

   Attersee – Via ferraty B C D

   7 dni

   Tygodniowy, pełny adrenaliny wyjazd nad Attersee skierowany dla początkujących i doświadczonych. Zaczynający się od szkolenia na łatwej Via ferracie B/C i kończący na Via ferratach D. Chcesz poznać Via ferraty? tylko nie wiesz jak zacząć?

   5
   Na podstawie 1 opini
   słowacki raj

    Słowacki Raj Via ferratą ABC

    1 dzień

    Słowacki Raj zapewne już znasz?, a chcesz poznać Via ferraty ? Jednodniowa wycieczka do Słowackiego Raju z podstawowym kursem poruszania się po via ferratach – skierowana dla osób początkujących.

    5
    Na podstawie 1 opini
    Ferrata HZS Martin

     Poznaj Via ferraty ABC – w jeden dzień

     1 dzień

     Chcesz poznać Via ferraty? tylko nie wiesz jak zacząć? Jednodniowa wycieczka na Słowackie Via ferraty z podstawowym kursem poruszania się po via ferratach – skierowana dla osób początkujących.

     5
     Na podstawie 3 opini
     Ferrata dwie wieze

      Poznaj Via ferraty C/D

      1 dzień

      Jednodniowa wycieczka na Słowackie Via ferraty o trudności C i D, czyli dla tych co mają doświadczenie, nie boją się wysokości i lubią adrenalinę.

      5
      Na podstawie 2 opini
      Via ferraty nad jeziorem Garda

       Via ferraty dla początkujących w Riva del Garda

       8 dni

       Chcesz poznać Via ferraty? tylko nie wiesz jak zacząć? Pojedź z nami na wakacje, urlop do Riva del Garda nad jeziorem Garda we Włoszech. Gdzie odpoczniesz w słonecznej Italii i poznasz Via ferraty od podstaw oraz historie z nimi powiązane.

       5
       Na podstawie 14 opini