fbpx

Wyjazdy na Via ferraty

Via ferrata z języka włoskiego oznacza „żelazna droga” i tym tak naprawdę jest.

Via ferraty to szlaki jakich brakuje w Tatrach poprowadzone są po skałach, które można pokonać dzięki sztucznym ułatwieniom takim jak: stalowa lina, drabinki, mostki itp. Stalowa lina jest poprowadzona przez całą długość via ferraty i dzięki temu możemy się asekurować, wpinając do niej lonżę. To wszystko pozwala dotrzeć do miejsc, gdzie normalne szlaki turystyczne nie prowadzą. Na via ferratach często jest duża ekspozycja więc warto się na to przygotować, nie jest to sport dla osób z lękiem wysokości, wiek nie ma żadnego znaczenia wystarczy sprawność fizyczna.

image description
Najlepsze terminy:maj - październik
Popularne lokalizacje:Włochy, Austria, Czechy, Słowacja

Oferty wyjazdów dla początkujących i bardziej zaawansowanych

attersee

  Attersee – Via ferraty B C D

  7 dni

  Tygodniowy, pełny adrenaliny wyjazd nad Attersee skierowany dla początkujących i doświadczonych. Zaczynający się od szkolenia na łatwej Via ferracie B/C i kończący na Via ferratach D. Chcesz poznać Via ferraty? tylko nie wiesz jak zacząć?

  5
  Na podstawie 1 opini
  via-ferrata-decin-chechy

   Via ferrata Decin Pastỳřska Stena

   1 dzień

   Chcesz poznać Via ferraty? tylko nie wiesz jak zacząć? Jednodniowa wycieczka do Czech Via ferraty z podstawowym kursem poruszania się po via ferratach – skierowana dla osób początkujących.

   5
   Na podstawie 1 opini
   via-ferrata-skalka-zakopane-wataha-tatry

    Via Ferrata Skalka pri Kremnici

    1 dzień

    Chcesz poznać Via ferraty? tylko nie wiesz jak zacząć? Weekendowa wycieczka na Słowackie Via ferraty z podstawowym kursem poruszania się po via ferratach.

    5
    Na podstawie 1 opini
    via-ferrata-skalka-zakopane-wataha-tatry

     Weekendowy wyjazd na Via Ferraty

     2 dni

     Chcesz poznać Via ferraty? tylko nie wiesz jak zacząć? Weekendowa wycieczka na Słowackie Via ferraty z podstawowym kursem poruszania się po via ferratach.

     5
     Na podstawie 6 opini
     Klettersteig-Donnerkogel-z-wataha-tatry-travel

      Via ferrata Intersport (Klettersteig Donnerkogel)

      4 dni

      Poznałeś już Via ferraty? Pojedź z nami na weekend pełny emocji i wrażeń, które zapełnią ci Via ferraty i odpoczynek nad jeziorem Gosausee. Weekendowy, pełny adrenaliny wyjazd nad Gosausee skierowany dla początkujących i doświadczonych.

      5
      Na podstawie 1 opini
      słowacki raj

       Słowacki Raj Via ferratą ABC

       1 dzień

       Słowacki Raj zapewne już znasz?, a chcesz poznać Via ferraty ? Jednodniowa wycieczka do Słowackiego Raju z podstawowym kursem poruszania się po via ferratach – skierowana dla osób początkujących.

       5
       Na podstawie 1 opini
       Ferrata HZS Martin

        Poznaj Via ferraty ABC – w jeden dzień

        1 dzień

        Chcesz poznać Via ferraty? tylko nie wiesz jak zacząć? Jednodniowa wycieczka na Słowackie Via ferraty z podstawowym kursem poruszania się po via ferratach – skierowana dla osób początkujących.

        5
        Na podstawie 3 opini
        Ferrata dwie wieze

         Poznaj Via ferraty C/D

         1 dzień

         Jednodniowa wycieczka na Słowackie Via ferraty o trudności C i D, czyli dla tych co mają doświadczenie, nie boją się wysokości i lubią adrenalinę.

         5
         Na podstawie 2 opini
         Via ferraty nad jeziorem Garda

          Via ferraty dla początkujących w Riva del Garda

          8 dni

          Chcesz poznać Via ferraty? tylko nie wiesz jak zacząć? Pojedź z nami na wakacje, urlop do Riva del Garda nad jeziorem Garda we Włoszech. Gdzie odpoczniesz w słonecznej Italii i poznasz Via ferraty od podstaw oraz historie z nimi powiązane.

          5
          Na podstawie 14 opini