fbpx

Atrakcje dla dzieci i dorosłych - Zieleniec i okolice

Mamy atrakcje dla dzieci i dla Ciebie takie jak: Psie zaprzęgi, Dogtrekking, Via ferraty, Wycieczki i ogniska w Indiańskim Tipi.

Najlepsze terminy:Cały rok
Popularne lokalizacje:Zieleniec
Psie zaprzegi

  Ognisko z psimi zaprzęgami

  2-3 h

  Atrakcja turystyczna dla miłośników psów i psich zaprzęgów. Podczas której masz możliwość samodzielnie przejechać się psim zaprzęgiem i wtajemniczyć się w świat psich zaprzęgów przy ognisku.

  5
  Na podstawie 6 opini
  psie zaprzegi lato

   Letnia przejażdżka i spotkanie z psimi zaprzęgami

   1,5h

   Psie zaprzęgi to atrakcja turystyczna dla miłośników psów i psich zaprzęgów. Podczas której masz możliwość przejechać się psim zaprzęgiem i wtajemniczenia się w świat psich zaprzęgów podczas spotkania przy ognisku w Indiańskim Tipi.

   5
   Na podstawie 1 opini

   Godzinna wyprawa na Quadach z przewodnikiem

   1h

   Doznaj wyjątkowych wrażeń, jakie latem dają Quady! Godzinna wyprawa na Quadach. Polecane dla osób, które chcą spróbować swoich sił na Quadach. Jak również dla rodziców z małymi dziećmi.

   5
   Na podstawie 2 opini

   Godzinna przejażdżka na skuterach śnieżnych

   1h

   Doznaj wyjątkowych wrażeń, jakie zimą dają skutery śnieżne! Godzinne przejażdżki na skuterach śnieżnych. Polecane dla osób, które chcą spróbować swoich sił na skuterach śnieżnych. Jak również dla rodziców z małymi dziećmi.

   5
   Na podstawie 1 opini

   Wyprawa na skuterze śnieżnym – 2 h

   2h

   Doznaj wyjątkowych wrażeń, jakie zimą dają skutery śnieżne! 2-godzinna intensywna wyprawa na skuterach śnieżnych. Polecane dla osób starszych, ze względu na dużą ilość jazdy.

   5
   Na podstawie 2 opini

   Wyprawa na skuterze śnieżnym – 3 h

   3h

   Doznaj wyjątkowych wrażeń, jakie zimą dają skutery śnieżne! 3-godzinna zimowa przygoda na skuterach śnieżnych z poczęstunkiem przy ognisku. Polecane dla osób starszych, ze względu na dużą ilość jazdy.

   5
   Na podstawie 2 opini
   Psie zaprzegi

    Przejażdżka i spotkanie z psimi zaprzęgami

    2h

    Psie zaprzęgi to atrakcja turystyczna dla miłośników psów i psich zaprzęgów. Podczas której masz możliwość przejechać się psim zaprzęgiem i wtajemniczyć się w świat psich zaprzęgów.

    5
    Na podstawie 24 opini
    Dogtrekking-aurora-Adventurehusky-Hudiksvall-Sverige-dogslege-dalarna-psie-zaprzęgi

     Nocna wyprawa magicznym lasem

     3h

     Nocna wyprawa psim zaprzęgiem to oferta skierowana do miłośników psich zaprzęgów i osób które chcą przeżyć niesamowitą przygodę.

     5
     Na podstawie 6 opini
     psie zaprzegi

      Voucher na psie zaprzęgi

      1h

      Szukasz prezentu na Mikołaja lub pod choinkę ? Podaruj Voucher na spotkanie z psimi zaprzęgami który można zrealizować w dowolnym terminie.

      4
      Na podstawie 3 opini
      Kulig

       Kulig z ogniskiem w Tipi

       2-3 h

       Jedyny taki na Podhalu Kulig z ogniskiem po którym zrelaksujesz się i ogrzejesz przy z ciepłym posiłkiem z kociołka i grzanym winem w Indiańskim Tipi.

       5
       Na podstawie 10 opini