fbpx

Wypożyczalnia kasków wspinaczkowych- Wataha Tatry Zakopane

Kask jest niezbędnym elementem wyposażenia, każdego kto wybiera się na wyprawy prowadzące drogami wspinaczkowymi czy przez Via ferraty. Głowna rola kasków to ochrona twojej głowy przed uderzeniem o ścianę czy przed czymś spadającym z góry. W ofercie posiadamy kaski w różnych rozmiarach i kolorach.

Zobacz również:
KIJKI | RĘKAWICZKI | RAKI | RACZKI | CZEKANY | CZOŁÓWKI | UPRZĘŻE | LONŻE | LAWINOWE ABC | PLECAKI | NOSIDEŁKA

image description
Najlepsze terminy:Cały rok
Popularne lokalizacje:Zakopane

Oferta kasków

Wybierz jedną z ofert poniżej, aby zobaczyć szczegóły i dokonać rezerwacji on-line

  Uprząż + Kask + Lonża

  1-10 dni

  Uprząż + Kask + Lonża. Pozwala w wysokim stopniu zadbać o twoje bezpieczeństwo podczas aktywności w górach. Zestaw idealnie nadaje się na Via ferraty jak i do wspinaczki.

  5
  Na podstawie 1 opini
  kask rozmiar s

   Kask CT Eclipse Rozmiar S

   1-10 dni

   Kask o mniejszym obwodzie 48-56cm zapewniający maksymalny komfort i bezpieczeństwo kobietom i dzieciom podczas aktywności w górach. Idealnie nadaje się na Via ferraty jak i do wspinaczki, czy trekking wysokogórski.

   5
   Na podstawie 1 opini
   kask rozmiar m

    Kask CT Galaxy Rozmiar M

    1-10 dni

    Kask o średnim obwodzie 50-61cm zapewniający maksymalny komfort i bezpieczeństwo kobietom i dzieciom podczas aktywności w górach. Idealnie nadaje się na Via ferraty jak i do wspinaczki, czy trekking wysokogórski.

    5
    Na podstawie 2 opini
    Kask rozmiar L

     Kask CT Venus Plus Rozmiar L

     1-10 dni

     Kask wspinaczkowy Climbing Technology Venus Plus idealnie nadaje się na Via ferraty jak i do wspinaczki. Dzięki płynnej regulacji obejmuje obwody głowy od 50 do 61 cm. Posiada otwory wentylacyjne zapewniające komfort w cieplejsze dni.

     5
     Na podstawie 4 opini
     kask-zakopane-latarka-wypożyczyć

      Kask + Czołówka

      1-10 dni

      Kask + Czołówka. Kask pozwala w wysokim stopniu zadbać o twoje bezpieczeństwo podczas aktywności w górach. Mocna, lekka i prosta w użyciu latarka czołowa zapewni dobrą widoczność. Zestaw idealnie nadaje się na spacery po jaskiniach i nocne wycieczki.

      5
      Na podstawie 1 opini
      rozowy kask wspinaczkowy

       Kask + Lonża na Via ferraty

       1-10 dni

       Kask + Lonża na Via ferraty. Pozwala w wysokim stopniu zadbać o twoje bezpieczeństwo podczas aktywności w górach. Zestaw idealnie nadaje się na Via ferraty jak i do wspinaczki.

       5
       Na podstawie 4 opini
       rozowy kask wspinaczkowy

        Kask + Uprząż wspinaczkowa

        1-10 dni

        Kask pozwala w wysokim stopniu zadbać o twoje bezpieczeństwo podczas aktywności w górach. Uprząż wspinaczkowa Ocun WeBee Move – blue/green to uprząż, którą wykorzystasz niemalże w każdych warunkach.  Zestaw idealnie nadaje się na Via ferraty jak i do wspinaczki.

        5
        Na podstawie 1 opini