fbpx

Wypożyczalnia czekanów - Wataha Tatry Zakopane

Czekan jest przydatny, a może okazać się nawet niezbędny podczas poruszania się po ośnieżonych zboczach i podejściach. Dopasowanie długości czekana jest dosyć istotne, ponieważ ma wpływ na komfort pracy z czekanem. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kilka rodzajów czekanów o różnej długości.

Zobacz również:
KIJKI | RĘKAWICZKI | RAKI | RACZKI | CZOŁÓWKI | KASKI | UPRZĘŻE | LONŻE | LAWINOWE ABC | PLECAKI | NOSIDEŁKA

image description
Najlepsze terminy:Cały rok
Popularne lokalizacje:Zakopane

Oferta czekanów

Wybierz jedną z ofert poniżej, aby zobaczyć szczegóły i dokonać rezerwacji on-line
wataha-tatry-travel-raczki-raki-wypożyczalnia-zakopane-czekan

  Czekan turystyczny CT- 70cm

  1-10 dni

  Prosty i wytrzymały czekan Turystyczny 70 cm, dający pewne wsparcie przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni. Czekan turystyczny z uchwytem na dłoń doskonale spisze się w czasie pokonywania zaśnieżonych szlaków o nieco większej trudności. Optymalny wybór dla miłośników zimowej turystyki.

  5
  Na podstawie 1 opini
  wataha-tatry-travel-raczki-raki-wypożyczalnia-zakopane-czekan

   Czekan turystyczny CT – 50cm

   1-10 dni

   Prosty i wytrzymały czekan Turystyczny 50 cm, dający pewne wsparcie przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni. Czekan turystyczny z uchwytem na dłoń doskonale spisze się w czasie pokonywania zaśnieżonych szlaków o nieco większej trudności. Optymalny wybór dla miłośników zimowej turystyki.

   0
   Na podstawie 0 opini
   wataha-tatry-travel-raczki-raki-wypożyczalnia-zakopane-czekan

    Czekan turystyczny CT- 66cm

    1-10 dni

    Prosty i wytrzymały czekan Turystyczny 66 cm, dający pewne wsparcie przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni. Czekan turystyczny z uchwytem na dłoń doskonale spisze się w czasie pokonywania zaśnieżonych szlaków o nieco większej trudności. Optymalny wybór dla miłośników zimowej turystyki.

    0
    Na podstawie 0 opini
    czekan-raczki-raki-wypożyczalnia

     Czekan turystyczny CT – 60cm

     1-10 dni

     Prosty i wytrzymały czekan Turystyczny 60 cm, dający pewne wsparcie przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni. Czekan turystyczny z uchwytem na dłoń doskonale spisze się w czasie pokonywania zaśnieżonych szlaków o nieco większej trudności. Optymalny wybór dla miłośników zimowej turystyki.

     0
     Na podstawie 0 opini
     lonza-czekan-zestaw-raki

      Lonża do czekanu

      1-10 dni

      Lonża do czekana CT ma pojedyncze, elastyczne ramię zakończone karabinkiem. Dzięki niej nie zgubisz sprzętu nawet gdy poślizgniesz się na śniegu lub odpadniesz ze ściany.

      5
      Na podstawie 1 opini
      Zestaw raki+czekan

       Raki + Czekan

       1-10 dni

       Wypożyczając w zestawie Raki turystyczne koszykowe i wytrzymały czekan Turystyczny, będziesz poruszać się bezpieczniej przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni.

       5
       Na podstawie 4 opini
       Czekan

        Czekan CAMP Neve – 50cm

        1-10 dni

        Prosty i wytrzymały czekan Turystyczny 50cm, dający pewne wsparcie przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni. Ruchoma pętla nadgarstkowa przesuwa się wraz ze zmianą pozycji trzymania czekanu, co minimalizuje ryzyko zahaczenia nogą.

        5
        Na podstawie 2 opini
        Czekan

         Czekan CAMP Neve – 57cm

         1-10 dni

         Prosty i wytrzymały czekan Turystyczny, dający pewne wsparcie przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni. Ruchoma pętla nadgarstkowa przesuwa się wraz ze zmianą pozycji trzymania czekanu, co minimalizuje ryzyko zahaczenia nogą.

         5
         Na podstawie 8 opini
         Czekan

          Czekan CAMP Neve – 65cm

          1-10 dni

          Prosty i wytrzymały czekan Turystyczny 65cm, dający pewne wsparcie przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni. Ruchoma pętla nadgarstkowa przesuwa się wraz ze zmianą pozycji trzymania czekanu, co minimalizuje ryzyko zahaczenia nogą.

          5
          Na podstawie 3 opini