fbpx

Wyjazdy na Via ferraty

Via ferrata z języka włoskiego oznacza „żelazna droga” i tym tak naprawdę jest.

Via ferraty to szlaki jakich brakuje w Tatrach poprowadzone są po skałach, które można pokonać dzięki sztucznym ułatwieniom takim jak: stalowa lina, drabinki, mostki itp. Stalowa lina jest poprowadzona przez całą długość via ferraty i dzięki temu możemy się asekurować, wpinając do niej lonżę. To wszystko pozwala dotrzeć do miejsc, gdzie normalne szlaki turystyczne nie prowadzą. Na via ferratach często jest duża ekspozycja więc warto się na to przygotować, nie jest to sport dla osób z lękiem wysokości, wiek nie ma żadnego znaczenia wystarczy sprawność fizyczna.

image description
Najlepsze terminy:maj - październik
Popularne lokalizacje:Włochy, Austria, Czechy, Słowacja

Oferty wyjazdów dla początkujących i bardziej zaawansowanych

via-ferrata-skalka-zakopane-wataha-tatry

  Via Ferrata Skalka pri Kremnici

  1 dzień

  Chcesz poznać Via ferraty? tylko nie wiesz jak zacząć? Weekendowa wycieczka na Słowackie Via ferraty z podstawowym kursem poruszania się po via ferratach.

  0
  Na podstawie 0 opini
  via-ferrata-skalka-zakopane-wataha-tatry

   Weekendowy wyjazd na Via Ferraty

   2 dni

   Chcesz poznać Via ferraty? tylko nie wiesz jak zacząć? Weekendowa wycieczka na Słowackie Via ferraty z podstawowym kursem poruszania się po via ferratach.

   5
   Na podstawie 6 opini
   Klettersteig-Donnerkogel-z-wataha-tatry-travel

    Via ferrata Intersport (Klettersteig Donnerkogel)

    4 dni

    Poznałeś już Via ferraty? Pojedź z nami na weekend pełny emocji i wrażeń, które zapełnią ci Via ferraty i odpoczynek nad jeziorem Gosausee. Weekendowy, pełny adrenaliny wyjazd nad Gosausee skierowany dla początkujących i doświadczonych.

    5
    Na podstawie 1 opini
    attersee

     Attersee – Via ferraty B C D

     7 dni

     Tygodniowy, pełny adrenaliny wyjazd nad Attersee skierowany dla początkujących i doświadczonych. Zaczynający się od szkolenia na łatwej Via ferracie B/C i kończący na Via ferratach D. Chcesz poznać Via ferraty? tylko nie wiesz jak zacząć?

     5
     Na podstawie 1 opini
     słowacki raj

      Słowacki Raj Via ferratą ABC

      1 dzień

      Słowacki Raj zapewne już znasz?, a chcesz poznać Via ferraty ? Jednodniowa wycieczka do Słowackiego Raju z podstawowym kursem poruszania się po via ferratach – skierowana dla osób początkujących.

      5
      Na podstawie 1 opini
      Ferrata HZS Martin

       Poznaj Via ferraty ABC – w jeden dzień

       1 dzień

       Chcesz poznać Via ferraty? tylko nie wiesz jak zacząć? Jednodniowa wycieczka na Słowackie Via ferraty z podstawowym kursem poruszania się po via ferratach – skierowana dla osób początkujących.

       5
       Na podstawie 3 opini
       Ferrata dwie wieze

        Poznaj Via ferraty C/D

        1 dzień

        Jednodniowa wycieczka na Słowackie Via ferraty o trudności C i D, czyli dla tych co mają doświadczenie, nie boją się wysokości i lubią adrenalinę.

        5
        Na podstawie 2 opini
        Via ferraty nad jeziorem Garda

         Via ferraty dla początkujących w Riva del Garda

         8 dni

         Chcesz poznać Via ferraty? tylko nie wiesz jak zacząć? Pojedź z nami na wakacje, urlop do Riva del Garda nad jeziorem Garda we Włoszech. Gdzie odpoczniesz w słonecznej Italii i poznasz Via ferraty od podstaw oraz historie z nimi powiązane.

         5
         Na podstawie 14 opini