fbpx

Atrakcje dla dzieci i dorosłych w Zakopanem i okolicach

Mamy atrakcje dla dzieci i dla Ciebie takie jak: Psie zaprzęgi, Dogtrekking, Kuligi konne, skutery śnieżne, quady i ogniska w Indiańskim Tipi.

Najlepsze terminy:Cały rok
Popularne lokalizacje:Zakopane
ognisko w tipi

  HUSKYDREAM LATO

  2.5 h

  Pakiet zawierający 3 atrakcje: przejażdżka psim zaprzęgiem, wyprawa Quadem i  przerwa przy ognisku w Indiańskim Tipi z poczęstunkiem

  0
  Na podstawie 0 opini
  wyprawy zakopane

   Buggy – wyprawa z przewodnikiem

   1h

   Doznaj wyjątkowych wrażeń, jakie latem dają Buggy! Godzinna wyprawa na Buggy. Polecane dla osób, które chcą spróbować swoich sił na Buggy. Jak również dla rodziców z małymi dziećmi.

   5
   Na podstawie 1 opini
   quady zakopane

    Godzinna wyprawa na Quadach z przewodnikiem

    1h

    Doznaj wyjątkowych wrażeń, jakie latem dają Quady! Godzinna wyprawa na Quadach. Polecane dla osób, które chcą spróbować swoich sił na Quadach. Jak również dla rodziców z małymi dziećmi.

    5
    Na podstawie 2 opini
    skutery śnieżne

     Godzinna wyprawa na skuterze śnieżnym

     1h

     Doznaj wyjątkowych wrażeń, jakie zimą dają skutery śnieżne! Godzinna wyprawa na skuterach śnieżnych. Polecane dla osób, które chcą spróbować swoich sił na skuterach śnieżnych. Jak również dla rodziców z małymi dziećmi.

     5
     Na podstawie 1 opini
     Psie zaprzegi

      Przejażdżka i spotkanie z psimi zaprzęgami

      1h

      Psie zaprzęgi to atrakcja turystyczna dla miłośników psów i psich zaprzęgów. Podczas której masz możliwość przejechać się psim zaprzęgiem i wtajemniczenia się w świat psich zaprzęgów podczas spotkania przy ognisku w Indiańskim Tipi.

      5
      Na podstawie 21 opini
      psie zaprzegi

       Voucher na psie zaprzęgi

       1h

       Szukasz prezentu na Mikołaja lub pod choinkę ? Podaruj Voucher na spotkanie z psimi zaprzęgami który można zrealizować w dowolnym terminie.

       5
       Na podstawie 1 opini

        HUSKYDREAM

        2.5 h

        Pakiet zawierający 3 atrakcje: przejażdżka psim zaprzęgiem, wyprawa na skuterze śnieżnym i  przerwa przy ognisku w Indiańskim Tipi z poczęstunkiem

        5
        Na podstawie 11 opini

         HUSKY SAFARI

         3-4 h

         Pakiet dla min dwóch osób zawierający 3 atrakcje w niższej cenie: przejażdżka psim zaprzęgiem i ognisko w Tipi z samodzielną przejażdżką psimi zaprzęgami.

         5
         Na podstawie 3 opini
         Psie zaprzegi

          Ognisko z psimi zaprzęgami

          2-3 h

          Atrakcja turystyczna dla miłośników psów i psich zaprzęgów. Podczas której masz możliwość samodzielnie przejechać się psim zaprzęgiem i wtajemniczyć się w świat psich zaprzęgów podczas spotkania przy ognisku w Indiańskim Tipi.

          5
          Na podstawie 5 opini