fbpx

Wypożyczalnia czekanów - Wataha Tatry Zakopane

Czekan jest przydatny, a może okazać się nawet niezbędny podczas poruszania się po ośnieżonych zboczach i podejściach. Dopasowanie długości czekana jest dosyć istotne, ponieważ ma wpływ na komfort pracy z czekanem. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kilka rodzajów czekanów o różnej długości.

Zobacz również:
KIJKI | RĘKAWICZKI | RAKI | RACZKI | CZOŁÓWKI | KASKI | UPRZĘŻE | LONŻE | LAWINOWE ABC | PLECAKI | NOSIDEŁKA

image description
Najlepsze terminy:Cały rok
Popularne lokalizacje:Zakopane

Oferta czekanów

Wybierz jedną z ofert poniżej, aby zobaczyć szczegóły i dokonać rezerwacji on-line

  Czekan turystyczny CT Alpin Tour Plus – 50cm

  1-10 dni

  Prosty i wytrzymały czekan Turystyczny 50 cm, dający pewne wsparcie przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni. Czekan turystyczny z uchwytem na dłoń doskonale spisze się w czasie pokonywania zaśnieżonych szlaków o nieco większej trudności. Optymalny wybór dla miłośników zimowej turystyki.

  0
  Na podstawie 0 opini
  wataha-tatry-travel-raczki-raki-wypożyczalnia-zakopane

   Czekan turystyczny Climbing technology Alpin Tour Plus – 66cm

   1-10 dni

   Prosty i wytrzymały czekan Turystyczny 66 cm, dający pewne wsparcie przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni. Czekan turystyczny z uchwytem na dłoń doskonale spisze się w czasie pokonywania zaśnieżonych szlaków o nieco większej trudności. Optymalny wybór dla miłośników zimowej turystyki.

   0
   Na podstawie 0 opini
   czekan-raczki-raki-wypożyczalnia

    Czekan turystyczny Climbing technology Alpin Tour Plus – 60cm

    1-10 dni

    Prosty i wytrzymały czekan Turystyczny 60 cm, dający pewne wsparcie przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni. Czekan turystyczny z uchwytem na dłoń doskonale spisze się w czasie pokonywania zaśnieżonych szlaków o nieco większej trudności. Optymalny wybór dla miłośników zimowej turystyki.

    0
    Na podstawie 0 opini
    lonza-czekan-zestaw-raki

     Lonża do czekanu

     1-10 dni

     Lonża do czekana CT ma pojedyncze, elastyczne ramię zakończone karabinkiem. Dzięki niej nie zgubisz sprzętu nawet gdy poślizgniesz się na śniegu lub odpadniesz ze ściany.

     5
     Na podstawie 1 opini
     Zestaw raki+czekan

      Raki + Czekan

      1-10 dni

      Wypożyczając w zestawie Raki turystyczne koszykowe i wytrzymały czekan Turystyczny, będziesz poruszać się bezpieczniej przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni.

      5
      Na podstawie 4 opini