fbpx

Mamy dla ciebie pomysły na Wakacje

Szukasz pomysłu na wakacje lub urlop? Lubisz chodzić po górach? znasz Via ferraty?, a może lubisz zwiedzać Zamki? Skalne Miasta? Jaskinie ?

Najlepsze terminy:Cały rok
Popularne lokalizacje:Słowacja, Czechy, Niemcy, Ukraina
Klettersteig-Donnerkogel-z-wataha-tatry-travel

  Via ferrata Intersport (Klettersteig Donnerkogel)

  4 dni

  Poznałeś już Via ferraty? Pojedź z nami na weekend pełny emocji i wrażeń, które zapełnią ci Via ferraty i odpoczynek nad jeziorem Gosausee. Weekendowy, pełny adrenaliny wyjazd nad Gosausee skierowany dla początkujących i doświadczonych.

  5
  Na podstawie 1 opini
  attersee

   Attersee – Via ferraty B C D

   7 dni

   Tygodniowy, pełny adrenaliny wyjazd nad Attersee skierowany dla początkujących i doświadczonych. Zaczynający się od szkolenia na łatwej Via ferracie B/C i kończący na Via ferratach D. Chcesz poznać Via ferraty? tylko nie wiesz jak zacząć?

   5
   Na podstawie 1 opini
   wataha-tatry-travel-czarnobyl

    Wycieczka do Czarnobylu i Prypeci z Kijowa

    1 day

    Strefa wykluczenia? Czy tylko obszar bez ingerencji człowieka – życie radzieckiego miasta, które zatrzymało się w roku 1986, wszechobecnie powracająca przyroda, pozostałości jądrowej infrastruktury, posępna socrealistyczna architektura opuszczonej Prypeci…

    0
    Na podstawie 0 opini
    Via ferraty nad jeziorem Garda

     Via ferraty dla początkujących w Riva del Garda

     8 dni

     Chcesz poznać Via ferraty? tylko nie wiesz jak zacząć? Pojedź z nami na wakacje, urlop do Riva del Garda nad jeziorem Garda we Włoszech. Gdzie odpoczniesz w słonecznej Italii i poznasz Via ferraty od podstaw oraz historie z nimi powiązane.

     5
     Na podstawie 14 opini
     spiski hrad

      Zamek Spiski i Zamek w Lubowni

      9 h

      Jednodniowa wycieczka na Słowację na Zamek Spiski i Zamek w Lubowni. Z przejazdem przez zabytkowe miasta: Lewocza i Kieżmark.

      5
      Na podstawie 2 opini