fbpx

Sprzęt wspinaczkowy

Poniżej oferta sprzętu wspinaczkowego, który jest dostępny w wypożyczalni Wataha Tatry
kask rozmiar s

  Kask CT Eclipse Rozmiar S

  1-10 dni

  Kask o mniejszym obwodzie 48-56cm zapewniający maksymalny komfort i bezpieczeństwo kobietom i dzieciom podczas aktywności w górach. Idealnie nadaje się na Via ferraty jak i do wspinaczki, czy trekking wysokogórski.

  5
  Na podstawie 1 opini
  kask rozmiar m

   Kask CT Galaxy Rozmiar M

   1-10 dni

   Kask o średnim obwodzie 50-61cm zapewniający maksymalny komfort i bezpieczeństwo kobietom i dzieciom podczas aktywności w górach. Idealnie nadaje się na Via ferraty jak i do wspinaczki, czy trekking wysokogórski.

   5
   Na podstawie 2 opini
   Kask rozmiar L

    Kask CT Venus Plus Rozmiar L

    1-10 dni

    Kask wspinaczkowy Climbing Technology Venus Plus idealnie nadaje się na Via ferraty jak i do wspinaczki. Dzięki płynnej regulacji obejmuje obwody głowy od 50 do 61 cm. Posiada otwory wentylacyjne zapewniające komfort w cieplejsze dni.

    5
    Na podstawie 4 opini
    kask-zakopane-latarka-wypożyczyć

     Kask + Czołówka

     1-10 dni

     Kask + Czołówka. Kask pozwala w wysokim stopniu zadbać o twoje bezpieczeństwo podczas aktywności w górach. Mocna, lekka i prosta w użyciu latarka czołowa zapewni dobrą widoczność. Zestaw idealnie nadaje się na spacery po jaskiniach i nocne wycieczki.

     5
     Na podstawie 1 opini
     rozowy kask wspinaczkowy

      Kask + Lonża na Via ferraty

      1-10 dni

      Kask + Lonża na Via ferraty. Pozwala w wysokim stopniu zadbać o twoje bezpieczeństwo podczas aktywności w górach. Zestaw idealnie nadaje się na Via ferraty jak i do wspinaczki.

      5
      Na podstawie 4 opini
      rozowy kask wspinaczkowy

       Kask + Uprząż wspinaczkowa

       1-10 dni

       Kask pozwala w wysokim stopniu zadbać o twoje bezpieczeństwo podczas aktywności w górach. Uprząż wspinaczkowa Ocun WeBee Move – blue/green to uprząż, którą wykorzystasz niemalże w każdych warunkach.  Zestaw idealnie nadaje się na Via ferraty jak i do wspinaczki.

       5
       Na podstawie 1 opini