fbpx

Kask

  Uprząż + Kask + Lonża

  1-10 dni

  Uprząż + Kask + Lonża. Pozwala w wysokim stopniu zadbać o twoje bezpieczeństwo podczas aktywności w górach. Zestaw idealnie nadaje się na Via ferraty jak i do wspinaczki.

  5
  Na podstawie 1 opini
  kask rozmiar s

   Kask CT Eclipse Rozmiar S

   1-10 dni

   Kask o mniejszym obwodzie 48-56cm zapewniający maksymalny komfort i bezpieczeństwo kobietom i dzieciom podczas aktywności w górach. Idealnie nadaje się na Via ferraty jak i do wspinaczki, czy trekking wysokogórski.

   5
   Na podstawie 1 opini
   kask rozmiar m

    Kask CT Galaxy Rozmiar M

    1-10 dni

    Kask o średnim obwodzie 50-61cm zapewniający maksymalny komfort i bezpieczeństwo kobietom i dzieciom podczas aktywności w górach. Idealnie nadaje się na Via ferraty jak i do wspinaczki, czy trekking wysokogórski.

    5
    Na podstawie 2 opini
    kask-zakopane-latarka-wypożyczyć

     Kask + Czołówka

     1-10 dni

     Kask + Czołówka. Kask pozwala w wysokim stopniu zadbać o twoje bezpieczeństwo podczas aktywności w górach. Mocna, lekka i prosta w użyciu latarka czołowa zapewni dobrą widoczność. Zestaw idealnie nadaje się na spacery po jaskiniach i nocne wycieczki.

     5
     Na podstawie 1 opini
     rozowy kask wspinaczkowy

      Kask + Lonża na Via ferraty

      1-10 dni

      Kask + Lonża na Via ferraty. Pozwala w wysokim stopniu zadbać o twoje bezpieczeństwo podczas aktywności w górach. Zestaw idealnie nadaje się na Via ferraty jak i do wspinaczki.

      5
      Na podstawie 4 opini
      rozowy kask wspinaczkowy

       Kask + Uprząż wspinaczkowa

       1-10 dni

       Kask pozwala w wysokim stopniu zadbać o twoje bezpieczeństwo podczas aktywności w górach. Uprząż wspinaczkowa Ocun WeBee Move – blue/green to uprząż, którą wykorzystasz niemalże w każdych warunkach.  Zestaw idealnie nadaje się na Via ferraty jak i do wspinaczki.

       5
       Na podstawie 1 opini