fbpx

czekan

  Czekan turystyczny CT Alpin Tour Plus – 50cm

  1-10 dni

  Prosty i wytrzymały czekan Turystyczny 50 cm, dający pewne wsparcie przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni. Czekan turystyczny z uchwytem na dłoń doskonale spisze się w czasie pokonywania zaśnieżonych szlaków o nieco większej trudności. Optymalny wybór dla miłośników zimowej turystyki.

  0
  Na podstawie 0 opini
  wataha-tatry-travel-raczki-raki-wypożyczalnia-zakopane

   Czekan turystyczny Climbing technology Alpin Tour Plus – 66cm

   1-10 dni

   Prosty i wytrzymały czekan Turystyczny 66 cm, dający pewne wsparcie przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni. Czekan turystyczny z uchwytem na dłoń doskonale spisze się w czasie pokonywania zaśnieżonych szlaków o nieco większej trudności. Optymalny wybór dla miłośników zimowej turystyki.

   0
   Na podstawie 0 opini
   czekan-raczki-raki-wypożyczalnia

    Czekan turystyczny Climbing technology Alpin Tour Plus – 60cm

    1-10 dni

    Prosty i wytrzymały czekan Turystyczny 60 cm, dający pewne wsparcie przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni. Czekan turystyczny z uchwytem na dłoń doskonale spisze się w czasie pokonywania zaśnieżonych szlaków o nieco większej trudności. Optymalny wybór dla miłośników zimowej turystyki.

    0
    Na podstawie 0 opini
    Zestaw raki+czekan

     Raki + Czekan

     1-10 dni

     Wypożyczając w zestawie Raki turystyczne koszykowe i wytrzymały czekan Turystyczny, będziesz poruszać się bezpieczniej przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni.

     5
     Na podstawie 4 opini