fbpx

czekan

Zestaw raki+czekan

  Raki + Czekan

  1-10 dni

  Wypożyczając w zestawie Raki turystyczne koszykowe i wytrzymały czekan Turystyczny, będziesz poruszać się bezpieczniej przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni.

  5
  Na podstawie 4 opini
  Raczki + Kijki

   Raczki + Kijki

   1-10 dni

   Wypożyczając w zestawie Raczki turystyczne  i superlekkie Kijki trekkingowe, będziesz poruszać się bezpieczniej przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni.

   5
   Na podstawie 1 opini
   Czekan

    Czekan CAMP Neve – 50cm

    1-10 dni

    Prosty i wytrzymały czekan Turystyczny 50cm, dający pewne wsparcie przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni. Ruchoma pętla nadgarstkowa przesuwa się wraz ze zmianą pozycji trzymania czekanu, co minimalizuje ryzyko zahaczenia nogą.

    5
    Na podstawie 2 opini
    Czekan

     Czekan CAMP Neve – 57cm

     1-10 dni

     Prosty i wytrzymały czekan Turystyczny, dający pewne wsparcie przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni. Ruchoma pętla nadgarstkowa przesuwa się wraz ze zmianą pozycji trzymania czekanu, co minimalizuje ryzyko zahaczenia nogą.

     5
     Na podstawie 8 opini
     Czekan

      Czekan CAMP Neve – 65cm

      1-10 dni

      Prosty i wytrzymały czekan Turystyczny 65cm, dający pewne wsparcie przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni. Ruchoma pętla nadgarstkowa przesuwa się wraz ze zmianą pozycji trzymania czekanu, co minimalizuje ryzyko zahaczenia nogą.

      5
      Na podstawie 3 opini