fbpx

czekan

wataha-tatry-travel-raczki-raki-wypożyczalnia-zakopane-czekan

  Czekan turystyczny CT- 70cm

  1-10 dni

  Prosty i wytrzymały czekan Turystyczny 70 cm, dający pewne wsparcie przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni. Czekan turystyczny z uchwytem na dłoń doskonale spisze się w czasie pokonywania zaśnieżonych szlaków o nieco większej trudności. Optymalny wybór dla miłośników zimowej turystyki.

  5
  Na podstawie 1 opini
  wataha-tatry-travel-raczki-raki-wypożyczalnia-zakopane-czekan

   Czekan turystyczny CT – 50cm

   1-10 dni

   Prosty i wytrzymały czekan Turystyczny 50 cm, dający pewne wsparcie przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni. Czekan turystyczny z uchwytem na dłoń doskonale spisze się w czasie pokonywania zaśnieżonych szlaków o nieco większej trudności. Optymalny wybór dla miłośników zimowej turystyki.

   0
   Na podstawie 0 opini
   wataha-tatry-travel-raczki-raki-wypożyczalnia-zakopane-czekan

    Czekan turystyczny CT- 66cm

    1-10 dni

    Prosty i wytrzymały czekan Turystyczny 66 cm, dający pewne wsparcie przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni. Czekan turystyczny z uchwytem na dłoń doskonale spisze się w czasie pokonywania zaśnieżonych szlaków o nieco większej trudności. Optymalny wybór dla miłośników zimowej turystyki.

    0
    Na podstawie 0 opini
    czekan-raczki-raki-wypożyczalnia

     Czekan turystyczny CT – 60cm

     1-10 dni

     Prosty i wytrzymały czekan Turystyczny 60 cm, dający pewne wsparcie przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni. Czekan turystyczny z uchwytem na dłoń doskonale spisze się w czasie pokonywania zaśnieżonych szlaków o nieco większej trudności. Optymalny wybór dla miłośników zimowej turystyki.

     0
     Na podstawie 0 opini
     Zestaw raki+czekan

      Raki + Czekan

      1-10 dni

      Wypożyczając w zestawie Raki turystyczne koszykowe i wytrzymały czekan Turystyczny, będziesz poruszać się bezpieczniej przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni.

      5
      Na podstawie 4 opini
      Raczki + Kijki

       Raczki + Kijki

       1-10 dni

       Wypożyczając w zestawie Raczki turystyczne  i superlekkie Kijki trekkingowe, będziesz poruszać się bezpieczniej przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni.

       5
       Na podstawie 1 opini
       Czekan

        Czekan CAMP Neve – 50cm

        1-10 dni

        Prosty i wytrzymały czekan Turystyczny 50cm, dający pewne wsparcie przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni. Ruchoma pętla nadgarstkowa przesuwa się wraz ze zmianą pozycji trzymania czekanu, co minimalizuje ryzyko zahaczenia nogą.

        5
        Na podstawie 2 opini
        Czekan

         Czekan CAMP Neve – 57cm

         1-10 dni

         Prosty i wytrzymały czekan Turystyczny, dający pewne wsparcie przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni. Ruchoma pętla nadgarstkowa przesuwa się wraz ze zmianą pozycji trzymania czekanu, co minimalizuje ryzyko zahaczenia nogą.

         5
         Na podstawie 8 opini
         Czekan

          Czekan CAMP Neve – 65cm

          1-10 dni

          Prosty i wytrzymały czekan Turystyczny 65cm, dający pewne wsparcie przy stromych podejściach na ośnieżonej powierzchni. Ruchoma pętla nadgarstkowa przesuwa się wraz ze zmianą pozycji trzymania czekanu, co minimalizuje ryzyko zahaczenia nogą.

          5
          Na podstawie 3 opini